W blasku Dekoluce

lampa tropea wisząca kontakt

Zanim narodziła się idea DekoLuce, twórcom marki towarzyszyła potrzeba, z jednej strony stworzenia miejsca z profesjonalnym i nowoczesnym oświetleniem do przestrzeni domowych i biurowych, z drugiej zaś uczynienia ze światła istotnego aspektu wystroju wnętrza, w realny sposób kreującego wraz innymi elementami aranżacji klimat i charakter pomieszczeń.
W ślad za potrzebą pojawił się pomysł, jak powołać do życia markę, która nie będzie tylko kolejnym punktem, oferującym kilkadziesiąt modeli lamp, tylko miejscem o niezwykle bogatej ofercie produktów, w którym o świetle myśli się w kategoriach głównego reżysera domowej atmosfery. DekoLuce opiera się na trzech filarach: różnorodności, profesjonalizmie i dialogu. Marka oferuje precyzyjnie wyselekcjonowane oprawy i źródła światła z całego świata, których wspólnym mianownikiem jest oryginale wzornictwo i duża dbałość o jakość wykonania.
Zgodnie z filozofią DekoLuce Klient otrzymuje lampę perfekcyjnie dostosowaną do jego potrzeb estetycznych i użytkowych, a narzędziem do osiągnięcia tego celu jest niezwykle wszechstronne portfolio produktów. DekoLuce współpracuje z kilkudziesięcioma markami oświetleniowymi. Są to zarówno najwięksi światowi producenci, jak i małe, rodzinne manufaktury, w których duża część prac wykonywana jest ręcznie.
Dodatkowo oferta DekoLuce jest zróżnicowana pod względem stylistyki opraw, obejmując propozycje do wnętrz klasycznych, skandynawskich, minimalistycznych czy rustykalnych. W katalogu znajduje się oświetlenie wykonane z bardzo różnych materiałów: tkanin, szkła, drewna, metalu czy kryształu. Tak skomponowany katalog produktów pozwala na przygotowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie oświetlenia, skrojonych na miarę potrzeb konkretnego wnętrza i jego użytkowników.